Wycieczka do sali zabaw „Bajkolandia ”

Data publikacji: Jun 06, 2015 5:36:48 PM

We wtorek 28 maja 2013 r. z okazji Dnia Dziecka nasi milusińscy z grupy „Kubusie” wspólnie z rodzicami wyruszyli w na wycieczkę do sali zabaw „Bajkolandii” w Lesznie. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współistnienia i współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji takich jak: basen z tysiącem kulek, – który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji. Następnie maluchy mogły przeciskać się przez liczne tunele, zjeżdżać ze zjeżdżalni prosto do basenu z piłami, a także wspinać się po specjalnej ściance. W czasie dwu godzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy z nas spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo postanowiliśmy zapełnić brzuszki smacznymi przekąskami w bufecie znajdującym się w Bajkolandii., a rodzice mieli czas na kawę i spokojną rozmowę. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wsiedliśmy do autobusu, który podwiózł nas do MacDonalda, w którym czekały na dzieci niespodzianki przygotowane przez rodziców. Podczas drogi powrotnej na każdej twarzy nie było widać zmęczenia a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni… Zadowoleni, lekko zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzimy salę zabaw.