XIX Ogólnopolski Bieg Niepodległości „GÓRA 2012”

Data publikacji: Jun 06, 2015 10:23:25 AM

11 listopada odbył się XIX Ogólnopolski Bieg Niepodległości „GÓRA 2012”. Impreza rozpoczęła się o godzinie 1000 w okolicach stadionu w Górze. W biegu wzięli udział uczniowie z klas I-III i VI-VI Szkoły Podstawowej. Zwycięzcami którzy stanęli na podium są: Jakub Szpruta uczeń klasy III SP, który zajął II miejsce na etapie ogólnopolskim na dystansie 500 m i Maciej Zarzycki uczeń klasy VI SP, który również zajął II miejsce na etapie ogólnopolskim, ale na dystansie 1400 m. Jednak na największe uznanie zasługuje Bartosz Zarzycki uczeń klasy V SP, który pobiegł wyśmienicie na dystansie 1400 m i zajął I miejsce na etapie powiatowym. Słowa uznania należą się wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w biegu. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję że w przyszłym roku na podium stanie nas jeszcze więcej.