Z WIZYTĄ W SZKOLE

Data publikacji: Jun 06, 2015 3:24:9 PM

Dnia 2 maja 2013 r. gościliśmy w naszej szkole redaktora pisma dla myśliwych i nie tylko „Łowiec Polski”- pana Andrzeja Brachmańskiego. Podczas spotkania z dyrektorem Dorotą Adamską oraz myśliwymi z zaprzyjaźnionych kół łowieckich pan Brachmański zapoznał się z zasadami współpracy szkoły i myśliwych na polu szerzenia idei ochrony przyrody i racjonalnego gospodarowania zasobami leśnymi. Szkoła wywarła na naszym gościu duże wrażenie. Szczególnie spodobało mu się wyposażenie placówki w sprzęt komputerowy i audiowizualny, zagospodarowanie „Hubertówki”, a także otoczenie budynku. Cieszymy się, że możemy pochwalić się piękną szkołą oraz tym, że działania placówki są doceniane przez odwiedzających nas gości.