Zajęcia na długiej przerwie z aerobiku

Data publikacji: Jun 06, 2015 4:45:26 PM

„Chcesz być TRENDY, chcesz być FIT, na długiej przerwie z nami ćwicz” - to hasło jakie zachęca nasze uczennice do ćwiczeń. Obserwując dziewczęta w naszej szkole, panie Jolanta Kantorczyk i Lidia Kaczor stwierdziły, iż potrzebny jest im ruch połączony z muzyką. W związku z tym prowadzą zajęcia na długiej przerwie z aerobiku, które sprawią, że uczennice naszej szkoły nabiorą większej sprawności fizycznej i smuklejszej budowy ciała. A przede wszystkim ćwiczenia te zaspokoją ich potrzeby: ruchu, spędzenia czasu wolnego w sposób aktywny, poznania ćwiczeń wzmacniających mięśnie oraz kształtowania poczucia rytmu. Mamy nadzieję, że z czasem grupka ćwiczących osób będzie o wiele liczniejsza. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.