Dyskoteka karnawałowa

Data publikacji: Jun 07, 2015 3:15:8 PM

Co roku dyskoteka karnawałowa w naszej szkole budzi wiele radości, a w jej przygotowaniu prześcigają się poszczególni uczniowie. Tegoroczna zabawa odbyła się 13 lutego i zbiegła się z Walentynkami. Zabawę rozpoczęto tańcami w rytm przebojów zaserwowanych przez naszych DJ-ów. DJ-e Błażej i Michał zabawiali uczniów najlepszymi hitami, przy których szaleli nasi tancerze. Atrakcją wieczoru okazały się konkursy przygotowane przez uczniów klasy III gimnazjum i IV szkoły podstawowej, m.in. taniec na gazecie, taniec z balonami, a także wybrano najlepiej przebranych uczestników dyskoteki. Następnie uczniowie otrzymali kartki z serduszkami, gdyż działała w czasie jej trwania „poczta walentynkowa”. Dyskoteka karnawałowa to przede wszystkim tańce i wspólna zabawa w grupie rówieśników, więc wszystkim towarzyszyły świetne humory. Wszyscy tak dobrze się bawili, że chcieli, aby dyskoteka trwała jak najdłużej. Rada Rodziców ufundowała nagrody i zadbała o pokrzepienie ciał uczestników fundując poczęstunek. Dziękujemy Radzie Rodziców, niezawodnym jak zawsze Dj-om i organizatorom.