Data publikacji: Jun 07, 2015 11:36:47 AM

Koło Teatralne oraz uczniowie klasy II Gimnazjum uczcili Święto Edukacji Narodowej prezentując montaż słowno-muzyczny. Nad całością czuwały Panie Urszula Chudzik i Lidia Kaczor. Oprawę muzyczną przygotował ks. proboszcz Janusz Bobowski. Natomiast najmłodsi uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej pięknie zatańczyli krakowiaka. Taniec maluchów przygotowany przez Panią Barbarę Wiśniewską został nagrodzony licznymi brawami. Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Joanna Strzałkowska, przekazała wszystkim pracownikom szkoły bukiet kwiatów wraz z życzeniami, które złożyła na ręce dyrektora szkoły Pani Doroty Adamskiej. W imieniu społeczności szkolnej życzenia wraz z laurkami złożyli również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Dyrektor Dorota Adamska doceniła pracę nauczycieli i pracowników administracji i obsługi wręczając Nagrody Dyrektora Szkoły. Wszystkim nagrodzonym Gratulujemy!