DZIEŃ WIOSNY

Data publikacji: Jun 07, 2015 4:28:59 PM

27 marca 2014 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Wiosny. Pomysłodawcą obchodów tego dnia był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem. Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum pod okiem wychowawców przedstawiali przygotowane wcześniej prezentacje na temat rodzajów muzyki. Tak też bawiliśmy się w rytmie reggae, country rapu (hip-hop), rocka, metalu i rock and roll’a. Podziwialiśmy stroje, muzykę, śpiew, a nawet taniec. Nasze poczynania na scenie oceniała komisja w osobach: Pani dyrektor, Pan wicedyrektor, Ksiądz proboszcz. Dzięki wesołej zabawie otrzymaliśmy punkty w rywalizacji o miano najaktywniejszej klasy, zaangażowanej w życie szkoły. W kategorii klas IV-VI: I - miejsce zdobyła kl. V, II - miejsce VI i III - miejsce IV klasa; w kategorii klas gimnazjalnych jednocześnie na I - miejscu uplasowały się klasy II i III, miejsce II uzyskali uczniowie kl. I. Zwycięzcom gratulujemy!