IX edycja Konkursu Bibliotecznego

Data publikacji: Jun 07, 2015 3:37:13 PM

12 marca w PCDN i PPP w Górze przeprowadzono IX edycję Konkursu Bibliotecznego pod hasłem „Książka, Biblioteka, Informacja, Internet”. Naszą szkołę reprezentowały uczennice III klasy gimnazjum Aleksandra Kosowska, Katarzyna Jakubiak i Agnieszka Felska. O godzinie jedenastej wszyscy przystąpili do pisania jednej z dwóch części konkursu. Zadania wymagały dużo skupienia oraz umiejętności poszukiwania w różnych źródłach informacji. Każdy uczestnik konkursu miał możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Jest mi bardzo miło poinformować, że uczennica Aleksandra Kosowska zajęła I miejsce. Agnieszka Felska i Katarzyna Jakubiak również wypadły dobrze. Dziewczynom gratulujemy i życzymy sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych.