NOWY ROK SZKOLNY

Data publikacji: Jun 07, 2015 9:56:7 AM

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014 w Zespole Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie rozpoczęła msza św. celebrowana przez ks. proboszcza Janusza Bobowskiego. Następnie społeczność szkolna, rodzice i zaproszeni goście udali się do budynku szkoły, gdzie z zachowaniem pełnego ceremoniału inaugurowano nowy rok szkolny. Dyrektor Dorota Adamska zapoznała zebranych z zasadami funkcjonowania szkoły oraz z zadaniami stojącymi przed dyrekcją, nauczycielami, uczniami i ich rodzicami. Pan Piotr Głowacki - Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji w imieniu Burmistrza Góry Ireny Krzyszkiewicz życzył wszystkim owocnej pracy i bezstresowej nauki. Natomiast uczniowie klasy II piosenką i wierszykami powitali młodszych i starszych kolegów. Potem uczniowie i ich wychowawcy udali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie zostali zapoznani z planami lekcji oraz najistotniejszymi informacjami dotyczącymi życia klasy. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z pocztem sztandarowym, dyrektorem oraz przedstawicielami nauczycieli udali się na gminną uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego do Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze.