Powspominajmy troszkę minione wakacje

Data publikacji: Jun 07, 2015 11:20:48 AM

Wakacje, dla jednej z naszych uczennic, okazały się niezapomnianą przygodą. W ramach realizacji przez naszą szkołę projektu pt. „Język angielski w zasięgu mojej ręki” realizowanego w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, uczennica szkoły podstawowej – Oliwia Nowak, na przełomie lipca i sierpnia 2013 r., wzięła udział w kolonii językowej organizowanej przez Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim. Oliwia wróciła z kolonii bardzo zadowolona, gdyż poza miło spędzonym czasem i nowo poznanymi koleżankami i kolegami miała okazję podszlifować swój angielski wraz z trenerami z Ameryki.