Wycieczka do zali zabaw „Bajkolandia”

Data publikacji: Jun 07, 2015 6:7:59 PM

Dnia 24 czerwca 2014 r. odbyła się wycieczka autokarowa do Leszna, do sali zabaw „Bajkolandia” W wycieczce udział wzięła najmłodsza grupa wiekowa przedszkolaków oraz chętni rodzice. W czasie 2-godzinnego pobytu dzieci w miłej atmosferze spędziły radośnie czas biorąc udział w aktywnej zabawie wśród kolorowych piłek, trampolin i zjeżdżalni. W odpowiednio dostosowanej do potrzeb dziecka sali zabaw dzieci skakały, wspinały się i zjeżdżały ze zjeżdżalni. Poprzez zabawę rozwijali umiejętności takie jak koordynacja wzrokowo-ruchowa i sprawności motoryczne. Wspólna zabawa sprzyjała integracji społecznej wszystkich uczestników wycieczki. Czas spędzony w sali zabaw przyniósł wiele radości o czym świadczyły uśmiechy na twarzach dzieci.