Bajki Mojej Babci

Data publikacji: Jun 12, 2015 3:47:7 PM

W czwartek uczniowie młodszej grupy wiekowej gościli w szkole Panią Małgorzatę Zając z firmy „Lepus 2”- restauracja Mcdonald's z Leszna, która wzięła udział w Akcji pod hasłem „Bajki Mojej Babci”. Pięknie przeczytała dzieciom bajkę pt. „Piotruś Pan”. Bohaterami bajki byli Piotruś Pan, wróżka Campanilla oraz dzieci Wendy, John i Michael. Dzieci wraz z Piotrusiem Panem i wróżką Campanillą wyruszyli do Krainy Wróżek. Była to bajkowa kraina, w której mieszkały Dzieci Zagubione. Dzieciom spodobało się opowiadanie, chętnie odpowiadały na pytania do ilustracji z bajki. Pani Małgosia rozdała dzieciom nagrody pocieszenia i ogłosiła konkurs plastyczny, w którym zwycięzcy zostaną również nagrodzeni Wszyscy podziękowaliśmy za udane spotkanie ale już wiemy, że nie ostatnie.