Data publikacji: Jun 12, 2015 4:32:49 PM

Piątkowe popołudnie 16 stycznia br. dla naszych najmłodszych uczniów było niezwykłe. Dzieci bawiły się na corocznym balu karnawałowym przebrane w przepiękne stroje. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, strażacy i wiele innych ciekawych postaci. Do cudownej zabawy zachęcał ślicznie przystrojony serpentynami i balonami korytarz, o wystrój którego zadbały panie wychowawczynie. Oprawą muzyczną zajęli się w sposób perfekcyjny panowie Andrzej i Mariusz, tatusiowie naszych wychowanków. Między żywiołowymi tańcami pojawiły się ciekawe konkursy zręcznościowe. Nagrody w postaci mandarynek oraz słodkości ufundowali rodzice – Dziękujemy! Po zaplanowanych dwóch godzinach zabawy tańcom nie było końca, dlatego bawiliśmy się nieco dłużej. Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejny bal.