DZIEŃ DZIECKA NA ORLIKU W CZERNINIE

Data publikacji: Jun 13, 2015 11:54:3 AM

1 czerwca 2015 r. na kompleksie sportowym „ORLIK” w Czerninie, odbył się turniej piłkarski organizowany przez klub „ORŁY CZERNINA” oraz animatorów Orlika. W zawodach tych uczestniczyły dzieci trenujące pod kierunkiem pana Jacka Ulmana i wszyscy chętni. Oprócz sportowej rywalizacji dzieciom zafundowano inne atrakcje takie jak: smażenie kiełbasek przy wspólnym ognisku, a także mnóstwo słodyczy. Rodzice bardzo chętnie pomogli w tej inicjatywie, więc zabawa z pociechami, a zarazem młodymi adeptami piłkarskimi była wspaniała. Zawody sportowe przeprowadził animator Marcin Szklarz. Za pomoc w organizacji turnieju, podziękowania kierujemy do sponsorów: Marcina Zawały i Adama Szpruty oraz Urzędu Miasta i Gminy w Górze. Wielkie ukłony dla gospodarza obiektu Zespołu Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Przedszkole w Czerninie.