Dzień Dziecka w „Bajkolandii”

Data publikacji: Jun 13, 2015 11:49:4 AM

W ramach „Dnia Dziecka” rodzice najmłodszej grupy przedszkolnej ”Kubusie” zorganizowali dla dzieci wyjazd do „Bajkolandii”. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, orientacji w przestrzeni, integracja z innymi dziećmi oraz aktywne spędzenie czasu. W przeddzień wycieczki przedszkolaki zapoznane zostały z zasadami zachowania się i przestrzegania ich podczas podróży oraz pobytu w sali zabaw. Po przyjeździe do „Bajkolandii", po zdjęciu wierzchniej odzieży i obuwia ruszyliśmy do zabawek, które już na nas czekały. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. W czasie dwugodzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy z nas spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo postanowiliśmy zapełnić brzuszki smacznymi frytkami i ugasić pragnienie soczkami. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji powróciliśmy do Czerniny.