Data publikacji: Jun 10, 2015 5:38:29 PM

13 października w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej najmłodsi uczniowie koła tanecznego, koła teatralnego oraz uczniowie klasy II szkoły podstawowej i III gimnazjum przygotowali uroczysty apel nauczycielom, pracownikom szkoły oraz zaproszonym, emerytowanym nauczycielom i pracownikom obsługi. Poprzez taniec, poezję i piosenkę uczniowie pragnęli wyrazić wdzięczność za dar nauki i cierpliwe przewodnictwo do zdobywania wiedzy. Przewodnicząca Rady Rodziców złożyła bukiet na ręce dyrektora szkoły z wyrazami uznania i podziękowania dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, Tradycyjnie dyrektor szkoły nagrodziła wyróżnionych nauczycieli i pracowników administracyjnych. Gratulujemy nagrodzonym.