FESTIWAL KULTURY LUDOWEJ

Data publikacji: Jun 13, 2015 11:26:17 AM

29 maja 2015 r. uczniowie kl. IV uczestniczyli w Festiwalu Kultury Ludowej w Witoszycach, na którym godnie reprezentowali naszą placówkę. Podczas występu zaprezentowali swoje umiejętności taneczne w precyzyjnie wykonanym krakowiaku i wokalne w utworze „Czerwone jabłuszko”, przygotowanymi pod kierunkiem Renaty Glińskiej - nauczyciela muzyki. Na organizatorach, widowni oraz rodzicach swoim występem wywarli duże wrażenie - co zostało podkreślone przez prowadzącą. Miłą niespodzianką okazała się nagroda dla zespołu. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia, po którym czekał smaczny poczęstunek. Pobyt w Witoszycach umożliwili czwartoklasistom wspaniali rodzice, którzy zapewnili przejazd oraz opiekę. Za zaangażowanie w organizację wyjazdu dziękujemy paniom: Agnieszce Haładuda, Monice Kramarz i Ewie Lokś oraz panom: Wojciechowi Garbaczowi, Andrzejowi Grembowskiemu, Krzysztofowi Bordulakowi. Artystom gratulujemy udanego występu i życzymy sukcesów.