Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Data publikacji: Jun 12, 2015 4:17:56 PM

W związku z ogłoszonym konkursem plastycznym dla naszych najmłodszych uczniów przez Panią Małgorzatę Zając z firmy „Lepus 2”- restauracja Mcdonald's z Leszna ponownie spotkaliśmy się aby tym razem ogłosić wyniki. W konkursie wzięły udział niemal wszystkie dzieci w związku z czym komisja miała trudny wybór, dlatego prace dzieci zostały oceniane w kategoriach najciekawsza i najładniejsza. W pierwszej kategorii nagrodzono sześcioro uczniów, którzy w nagrodę otrzymali kupon na zestaw Happy Meal, natomiast pięciorgu uczniom wręczono nagrody pocieszenia. Wyróżnieni otrzymali również od Pani Małgosi baloniki z logiem firmy, która zachęca dzieci do czytania. Aby miło zakończyć nasze spotkanie wszystkie klasy zaśpiewały naszemu gościowi ulubione piosenki oraz złożyły świąteczne życzenia.