Uroczyste podsumowanie konkursów

Data publikacji: Jun 23, 2015 3:43:34 PM

18 czerwca 2015 r. przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym podsumowaniu konkursów organizowanych przez PCDN i PPP w Górze na szczeblu powiatowym i międzypowiatowym. Uroczystość odbyła się w Domu Kultury. Podczas spotkania naszym nauczycielom i uczniom wręczone zostały nagrody. Najmłodszym laureatem i mistrzem ortografii w powiecie , przygotowanym pod kierunkiem pani Marii Czyżowskiej okazał się uczeń kl. III SP Patryk Gronowski, który zajął II miejsce. Gimnazjalistki przygotowane pod okiem p. Renaty Glińskiej uczestniczyły w Powiatowym Konkursie Plastycznym pn. „Uroki krajobrazowe mojej okolicy” i uzyskały: III miejsce Alicja Glińska, wyróżnienie Weronika Górska. Również nasze nauczycielki wzięły udział w konkursach i za zdobycie III miejsc zostały nagrodzone: pani Jolanta Kantorczyk w konkursie na ciekawą lekcję oraz pani Renata Glińska w konkursie na ciekawą formę użytkową. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.