Wojewódzki konkurs przyrodniczo-łowiecki rozstrzygnięty

Data publikacji: Jun 10, 2015 5:25:29 PM

8 października 2014 r. w siedzibie Wielkopolskiego Domu Łowieckiego w Poznaniu odbyło się oficjalne podsumowanie wojewódzkiego konkursu przyrodniczo-łowieckiego. Nasza obecność na uroczystości podyktowana była zdobyciem II miejsca za realizację zadań konkursowych. Nagrodę z rąk przewodniczącego Wojewódzkiego Sejmiku Łowieckiego odebrała dyrektor Dorota Adamska, koordynator zadań Renata Stępień-Chmiel oraz delegacja młodzieży Martyna Węcłaś i Oskar Strzałkowski. Podczas gali naszą delegację wspierał Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej w Lesznie pan Jerzy Maćkowski oraz Łowczy Okręgowej Rady Łowieckiej w Lesznie pan Stanisław Grylewicz. Cieszymy się, że otrzymaliśmy tak ogromne wyróżnienie, z dumą prezentujemy dyplomy i kryształowy puchar w gablocie szkolnej. Uczniowie w nagrodę za zaangażowanie i trud włożony w realizację zadań pojadą 7 listopada 2014 r. na wycieczkę do Warszawy. Dzieci wspólnie z opiekunami będą miały okazję zwiedzić Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Centrum Nauki Kopernik oraz podziwiać panoramę Warszawy z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki.