Wycieczka do wrocławskiego ZOO

Data publikacji: Jun 12, 2015 4:6:54 PM

Dzień 9 grudnia dostarczył uczniom klas pierwszych i drugiej niezapomnianych wrażeń. Uczestniczyli oni bowiem w wycieczce do wrocławskiego ZOO, a w nim w zwiedzaniu Afrykarium. Podziwiali tam podwodny świat fauny i flory Czarnego Lądu. Wrażenia były rzeczywiście nie do opisania. Szczególnie wiele emocji wzbudził widok rekinów, potężnych płaszczek oraz krokodyli. Atmosferę świąteczna zapewniła wizyta na wrocławskim Rynku, który przybrany w lampiony i choinki zachęcał do oglądania różnorodnych stoisk z akcesoriami świątecznymi i nie tylko. Dzieci chętnie korzystały z licznych atrakcji: kolejki wagonikowej, celowaniu do puszek, oglądaniu bajkowych scenografii. Pełni wrażeń wróciły do Czerniny. Serdecznie dziękują Świętemu Mikołajowi (czytaj: rodzicom) za ufundowanie wspaniałego prezentu.