Z WIZYTĄ W OKRĘGOWEJ RADZIE ŁOWIECKIEJ W LESZNIE

Data publikacji: Jun 12, 2015 3:55:46 PM

8 grudnia 2014 r. delegacja uczniów z panią dyrektor oraz opiekunem Samorządu Uczniowskiego spotkała się z Prezesem Okręgowej Rady Łowieckiej w Lesznie panem Jerzym Maćkowskim i Łowczym Okręgu Leszczyńskiego panem Stanisławem Grylewiczem. Spotkanie miało miejsce w siedzibie związku. Nasi uczniowie po wycieczce do Warszawy, która była nagrodą za zajęcie II miejsca w wojewódzkim konkursie przyrodniczo-łowieckim, przygotowali niespodziankę. Pod kierunkiem nauczycielki plastyki pani Renaty Glińskiej wykonali pamiątkowe tablo z pobytu w Warszawie, jako specjalne podziękowanie za pomoc w realizacji zadań konkursowych i współpracę Okręgowej Radzie Łowieckiej w Lesznie, Kołom Łowieckim: „Dzik” w Wąsoszu, „Bór” w Górze, „Bażant” w Górze, „Kaczor” w Górze, „Szarak” w Wałbrzychu oraz Nadleśnictwu Góra Śląska. Podczas wizyty gimnazjaliści podzielili się wrażeniami z wyjazdu do stolicy. W miłej przedświątecznej atmosferze, w imieniu całej społeczności szkolnej, nasi przedstawiciele złożyli na ręce pana Prezesa ręcznie wykonaną kartkę oraz życzenia świąteczne, podkreślając dotychczasowe owoce kwitnącej współpracy.