„Zdrowa reaktywacja - sklepik szkolny”

Data publikacji: Jun 12, 2015 3:52:9 PM

Nasza szkoła z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przystąpiła do konkursu „Zdrowa reaktywacja - sklepik szkolny”. W ramach konkursu 27 listopada 2014 r. odbył się apel propagujący zasady zdrowego stylu życia przygotowany min. przez zespół, który został zawiązany, aby poprawić jakość szkolnego sklepiku. Podczas apelu edukacyjnego zapamiętaliśmy wiele treści dobrze bawiąc się. Zespół artystyczny oraz członkowie samorządu pod opieką pani R. Glińskiej dokonali sądu nad fast foodami, tworząc drzewo - znak graficzny idei sklepiku. Maluchy przygotowane pod okiem pań M. Czyżowskiej, J. Czyżowskiej oraz w kl. IV-VI pani E. Miłaszewicz tańcami, śpiewem oraz ruchem podkreśliły przewodnią myśl programu. Mamy nadzieję, że przy współpracy Rady Rodziców osiągniemy zamierzony cel.