Święto Szkoły

Data publikacji: Jun 12, 2015 2:44:13 PM

Po raz dziewiąty obchodzone było w naszej szkole Święto Szkoły związane z patronem św. Hubertem. Hasło przewodnie „Z św. Hubertem na sportowo” odzwierciedla główny temat dnia. Dzieci i młodzież gimnazjalna brała udział w różnego rodzaju potyczkach ukazujących tężyznę fizyczną. Uroczystość uświetnili przyjaciele – myśliwi z kół łowieckich współpracujących ze szkołą oraz przedstawiciel Okręgowej Rady Łowieckiej w Lesznie pan Benedykt Żyto. Część artystyczną przygotowały dzieci i młodzież Koła Tanecznego pod kierunkiem Justyny i Marii Czyżowskiej, Koła Teatralnego pod kierunkiem Lidii Kaczor, Koła Artystycznego pod kierunkiem Renaty Glińskiej, przedszkolaki po kierunkiem Renaty Stępień-Chmiel oraz uczniowie klasy II pod kierunkiem Barbary Wiśniewskiej. Konkurencje sportowe rozgrywane były w kategoriach wiekowych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii nagrodzeni byli pucharami, dyplomami oraz drobnymi nagrodami. O poczęstunek w formie kiełbasek oraz pysznego ciasta zadbała Rada Rodziców i ksiądz proboszcz. Dziękujemy!