Żegnaj kochane Przedszkole...

skończyły swawole.

Żegnacie dziś nasze

kochane przedszkole.

2 lipca odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie 28 przedszkolaków, które po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

Specjalnie na tę okazję przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały program artystyczny. Pani dyrektor Dorota Adamska wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy a panie wychowawczynie „rożki obfitości”. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców i wręczenie „Dyplomów” za pomoc na rzecz przedszkola. Po artystycznej części wszyscy zostali zaproszeni na zorganizowany przez rodziców „mini piknik” , na którym nie mogło zabraknąć kiełbaski z grilla. Jak co roku dzieci mogły bawić się przy muzyce.. Uroczystości przebiegły w bardzo miłej atmosferze przy kawie i słodyczach.

Maluchom życzymy udanych, beztroskich wakacji!!!