70-lecie Górniczego Koła Łowieckiego „Szarak” w Wałbrzychu

Data publikacji: Jun 01, 2016 7:11:57 AM

Dnia 28 maja 2016 r. na strzelnicy myśliwskiej w Górze w ramach działań jubileuszowych 70-lecia Górniczego Koła Łowieckiego „Szarak” w godzinach popołudniowych został zorganizowany piknik myśliwski. Była to dobra okazja do spotkania i wspólnego świętowania członków Koła z zaprzyjaźnionymi instytucjami i organizacjami samorządowymi. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły. Dyrektor Dorota Adamska z delegacją uczniów na ręce Prezesa Kola pana Jana Koconia złożyła list gratulacyjny, bukiet kwiatów oraz pięknego słomianego „szaraka”. Uczennica klasy II b dla wszystkich zebranych gości przeczytała wiersz „Myślistwo”. Piknik był okazją do wspólnego świętowania, nie zabrakło pysznego myśliwskiego jedzenia, muzyki oraz licznych konkursów przyrodniczych.

(R. Stępień-Chmiel)