Alicja Glińska Laureatką Konkursu „Wędrówki szlakiem wartości”

Data publikacji: Jun 13, 2016 8:13:34 AM

W dniu 11 czerwca 2016 roku we Wrocławiu w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego odbyła się Gala Laureatów konkursów „Wędrówki szlakiem wartości”. Organizatorem była Fundacja „PAX ET BONUM”. Galę poprowadzili i nagrody wręczali min. ojciec Tobiasz Mariusz Fiećko - Prezes Zarządu Fundacji i Dyrektor Organizacyjny oraz Bogna Adamczyk – członek fundacji. Konkurs był rozgrywany w wielu kategoriach min literackiej, recytatorskiej, filmowej, fotograficznej, a także wiedzy o naturze i architekturze Dolnego Śląska.

Uczennica naszej Szkoły Alicja Glińska miała okazję uczestniczyć w gali, gdyż zdobyła III nagrodę za prezentację w kategorii „Cuda natury i architektury”. Ala przeszła przez sito eliminacji testów wiedzy w szkole, a także w województwie i podjęła trud stworzenia autorskiej prezentacji o naturze i architekturze naszej miejscowości. Opiekunem i koordynatorem konkursu z ramienia szkoły była Pani Anna Salamon. Nagrodę Alicja odebrała w towarzystwie mamy i nauczycielki. Gratulujemy sukcesu.

(A. Salamon)