Czas powrócić do szkoły, mój miły, ponieważ wakacje się skończyły!

Data publikacji: Sep 02, 2015 7:27:17 PM

Uczniowie ZSPGiP im. św. Huberta w Czerninie dnia 1 września wstawili się punktualnie w szkole, aby uroczyście rozpocząć nowy rok zmagań z nauką. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła Msza św. celebrowana przez ks. Janusza Bobowskiego. Następnie dyrektor placówki Dorota Adamska przedstawiła plan funkcjonowania szkoły, przedstawiła wychowawców klas oraz przywitała serdecznie najmłodszych członków społeczności, czyli pierwszoklasistów. Przekazała również życzenia owocnej pracy od Burmistrza Góry Ireny Krzyszkiewicz. Do życzeń dołączył się także radny Henryk Drozdowski, który był oficjalnym gościem uroczystości. Miłym akcentem rozpoczęcia roku były popisy wokalno-recytatorskie uczniów klasy IIa Szkoły Podstawowej, którzy pod kierunkiem wychowawcy Renaty Woźny przedstawili wiązankę słowno-poetycką żegnającą wakacje i nawołującą do nauki w roku szkolnym 2015/2016.

Życzymy więc uczniom samych szóstek i piątek, a nauczycielom zadowolenia z pracy wychowawczo-dydaktycznej.

(B. Wiśniewska)