Data publikacji: Feb 03, 2016 2:54:38 PM

Dnia 29 stycznia 2016 r. przedszkolaki z grupy 4,5 latków świętowały Dzień Babci i Dziadka. Maluchy bardzo długo czekały na ten dzień i włożyły mnóstwo energii w jego przygotowanie. Krótką częścią artystyczną wnuki podziękowały swoim najbliższym za bajki na dobranoc, za każdą otartą łzę smutku, za wsparcie, troskliwość, mądre rady, opiekuńczość i bezgraniczną miłość jaką na co dzień są obdarzani. Po wierszach, piosenkach i tańcach przedszkolaki zaprosiły swoich gości na słodki poczęstunek oraz wręczyły samodzielnie przygotowane upominki. Serca wszystkich babć i dziadków w tym dniu wypełniała duma, wzruszenie i radość, a ich wnuki udowodniły, że dziadkowie zajmują w ich życiu szczególne miejsce.

(J. Czyżowska)