Goście z Zespołu Szkół Rolniczych im. gen. Józefa Wybickiego w Grabonogu

Data publikacji: Mar 01, 2016 6:43:4 PM

Dnia 1 marca 2016 r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Zespołu Szkół Rolniczych im. gen. Józefa Wybickiego w Grabonogu. Celem ich wizyty było przedstawienie oferty wyżej wymienionej szkoły ponadgimnazjalnej. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas I-III gimnazjum.

Pani prowadząca wirtualnie oprowadziła uczniów po Zespole Szkół i przedstawiła możliwe kierunki kształcenia. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Młodzież była bardzo zainteresowana wyświetloną prezentacją i bogatą ofertą dalszego kształcenia. Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Młodzież może się kształcić w kierunkach: technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik inżynierii środowiska i melioracji, edukacja policyjna.

(J. Krzyszkiewicz-Stojanowska)