Konkurs z języka angielskiego pt. „Anglia i USA w 3D”

Data publikacji: Mar 23, 2016 9:23:57 AM

W dniu dzisiejszym podsumowaliśmy szkolny konkurs z języka angielskiego pt. „Anglia i USA w 3D” zorganizowany przez p. Jolantę Kantorczyk. Nasi uczniowie musieli stworzyć makiety znanych budowli lub innych symboli krajów anglojęzycznych. Nasze jury, w składzie: p. Magdalena Wołoszyn, Joanna Stojanowska- Krzyszkiewicz i Ewa Miłaszewicz, brało pod uwagę przede wszystkim pomysł, staranność, kreatywność i efekt końcowy. Nasi uczniowie potraktowali konkurs bardzo profesjonalnie, wkładając wiele wysiłku i poświęcając dużo czasu na wykonanie swoich prac. Nagrody zdobyli: I miejsce: Maciej Nojman, II miejsce: Oliwier Morawiecki, III miejsce: Patryk Nojman; wyróżnienia: Aleksandra Błaszkowska, Patrycja Występska i Krystian Mariampolski.

Dzieła uczestników konkursu mogli podziwiać uczniowie innych klas oraz pracownicy szkoły w sali językowej. Dzięki naszym utalentowanym uczniom mogliśmy się przenieść z Wielkiej Brytanii aż do Stanów Zjednoczonych. Głównym fundatorem nagród jest wydawnictwo Macmillan.

(J. Kantorczyk)