Nasi uczniowie uczestniczyli w panelu przyrodniczym

Data publikacji: Jun 07, 2016 9:58:48 AM

Dnia 6 czerwca 2016 roku na zaproszenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Górze nasi uczniowie wraz z nauczycielką Anną Salamon uczestniczyli w panelu przyrodniczym przygotowanym przez organizatorów.

W programie panelu znalazły się 3 wspaniałe wykłady dotyczące życia i zwyczajów owadów i wilków oraz organizacji edukacji w USA.

Wykład pod tytułem „Jestem dziki, ale nie zły” poprowadził Pan Zbigniew Skibiński, „Czy zjesz owada” mgr inż. Aleksander Pojasek, a o wizycie w USA mówiła mgr Ewelina Waląg. Ogromna wiedza prowadzących oraz ich osobiste doświadczenia bardzo zainteresowały naszych uczniów i zgodnie nagrodzili wszystkich prowadzących gromkimi brawami.

Bardzo dziękujemy Pani dyrektor Zespołu mgr Magdalenie Mielcarek za zaproszenie i czekamy już na nowe zajęcia w przyszłym roku szkolnym.

(A. Salamon)