Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Data publikacji: Sep 26, 2015 4:37:7 PM

Dnia 25 września 2015 r. przedszkolaki z grupy 4, 5 latków, uczniowie klasy Ia oraz część starszaków świętowali Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka i Ogólnopolską Kampanię Promującą Aktywność Fizyczną i Zdrowy Styl Życia.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem koła tanecznego, a następnie Pani Dyrektor powitała rodziców, dzieci oraz przybyłych gości. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji między innymi pieczenie kiełbasek, malowanie twarzy, pokazy strażackie oraz rozgrywki sportowe. Przedszkolaki, a także uczniowie starszych klas aktywnie brali udział w zajęciach sportowych oraz udowodnili, że zabawa połączona z nauką jest wielką przygodą. Dzieci otrzymały także pamiątkowe dyplomy, nagrody i słodycze.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w połączeniu z wyżej wspomnianą kampanią był również okazją do świętowania nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców i nauczycieli, którzy z wielkim zapałem zaangażowali się w organizację tego dnia.

(J. Czyżowska)