PIKNIK WIOSENNY

Data publikacji: Apr 20, 2016 7:26:14 AM

Wiosna już w pełni, a więc grupa 4-5 latków korzystając z pięknej pogody, dnia 18 kwietnia 2016 r. wyruszyła na wycieczkę do Czerniny Dolnej. Po drodze przedszkolaki miały okazję obserwować budzącą się do życia przyrodę, a sprawdzian z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach zaliczyły wzorowo. Na końcu naszej wycieczkowej trasy czekała na przedszkolaków niespodzianka - „piknik wiosenny”, który udało się zorganizować dzięki pomocy rodziców i sołectwa Czerniny Dolnej. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych przy muzyce, zabawach skocznych, zabawach z piłką, hula-hop i skakankami, jednak najwięcej radości sprawiły im zabawy na placu zabaw. Po zjedzeniu pysznych kiełbasek, słodyczy i po udanej zabawie ruszyliśmy w wiosennych humorach w drogę powrotną.

(J. Czyżowska)