Super Piotruś Pan

Data publikacji: Jan 21, 2016 3:43:57 PM

Dnia 21 stycznia 2016 r. od godziny 11:00 dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej po raz kolejny uczestniczyły w transmisji internetowej spektaklu teatralnego. Tym razem mieliśmy przyjemność oglądać przedstawienie pt. „Super Piotruś Pan” wystawiane przez teatr Kubuś z Kielc. To opowieść o prawdziwej miłości i przyjaźni, której głównym bohaterem jest tytułowy Super Piotruś Pan - chłopiec, który nie chce dorosnąć. W tym spektaklu siódemka aktorów gra 18 postaci w żywym planie, a akcja toczy się w zawrotnym tempie. To niezwykle dynamiczne, barwne przedstawienie, pełne zaskakujących zwrotów akcji i efektów specjalnych. Bardzo cieszymy się z takiej możliwości kontaktu ze sztuką i nie możemy doczekać się już kolejnej propozycji Internetowego Teatru TVP.

(J. Teczyńska)