VI Dolnośląska Gala Talentów

Data publikacji: Mar 23, 2016 7:37:27 PM

Dnia 21 marca 2016 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Miliczu odbyła się VI Regionalna Gala Talentów. Naszą szkołę w tym roku reprezentowały dwie uczennice: Hanna Chmiel uczennica klasy IIb Szkoły Podstawowej oraz Alicja Glińska uczennica klasy II Gimnazjum. Dziewczynki wraz z opiekunami wczesnym rankiem udały się na miejsce gali, aby wśród 21 uczestników z całego regionu zaprezentować swoje pasje i umiejętności. Hania zaczarowała publiczność własnym układem tanecznym do piosenki Margaret ,,HEARTBEAT”, Alicja swoje artystyczne zamiłowania do plastyki i sztuki zaprezentowała we wspaniale przygotowanym pokazie multimedialnym. Obie uczennice z wielką godnością i kulturą reprezentowały Szkołę podczas tak prestiżowej uroczystości.

Występ Hanny Chmiel

Występ Alicji Glińskiej