Wizyta w Okręgowej Radzie Łowieckiej w Lesznie

Data publikacji: Jul 11, 2016 12:16:43 PM

Dnia 7 lipca 2016 r. pomimo wakacyjnej pory, delegacja z naszej szkoły w składzie Martyna Wysocka, Zuzanna Jadach, Pani Dyrektor Dorota Adamska oraz Pani Justyna Czyżowska odwiedziła Okręgową Radę Łowiecką w Lesznie. Celem wizyty było podziękowanie za wsparcie dla naszych działań na rzecz Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego oraz za wspaniałą wycieczkę do Berlina, która była I nagrodą w wyżej wspomnianym konkursie i efektem naszych starań. Uczennice wraz z Panią Dyrektor, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożyły na ręce Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej w Lesznie pana Jerzego Maćkowskiego oraz Łowczego Okręgu Leszczyńskiego pana Stanisława Grylewicza pamiątkowe tablo z wycieczki do stolicy Niemiec. Tablo było symbolicznym podziękowaniem za pomoc w realizacji zadań konkursowych i za całoroczną współpracę Okręgowej Rady Łowieckiej w Lesznie, Kołom Łowieckim „Dzik”, „Bór”, „Bażant”, „Kaczor” „Szarak” i „Las” oraz Nadleśnictwu Góra Śląska. Podczas wizyty uczennice wraz z Panią Justyną Czyżowską podzieliły się swoimi wrażeniami z wycieczki i w skrócie opowiedziały o jej przebiegu. Dziękujemy za gościnę i mamy nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie tak efektowna.

(J. Czyżowska)