Wróżby, tańce, różne gierki-zapraszamy na andrzejki!

Data publikacji: Nov 25, 2015 4:14:56 PM

Zgodnie z tradycją 24 listopada 2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych. Wieczór ów rozpoczął się miłym akcentem, a mianowicie podsumowaniem konkursu plastycznego z języka angielskiego zatytułowanym „Mój ulubiony bohater podręcznika”. Wyróżnionych zostało wiele prac. Najciekawsze wykonali zdobywając pierwsze trzy miejsca: Rozalia Szpruta z klasy III, Martyna Alchimowicz z klasy IIb i Patrycja Bordulak z klasy III. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia. Nagrody, za które bardzo dziękujemy, zostały ufundowane przez Wydawnictwo Macmillan.

Po emocjach konkursowych rozpoczęliśmy niezwykły wieczór. Uczniowie klas młodszych bawili się przy muzyce znanych przebojów. Szaleństwa taneczne przeplatane były wróżbami. Dzieci oderwały się na chwilę od rzeczywistości i przeniosły w świat marzeń. Dziewczynki mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, a chłopcy wybranki. Dowiedzieli się kim zostaną w przyszłości i czym pojadą do ślubu. Magiczny wieczór wprawił zebranych w znakomity nastrój.

Tegoroczne andrzejki można uznać za udane. Miłą pamiątką będą wykonane fotografie.

(R. Woźny)