XII Regionalny Konkurs Tańca Nowoczesnego

Data publikacji: Apr 26, 2016 10:49:10 AM

Dnia 23 kwietnia 2016 r. w Domu Kultury w Górze odbył się XII Regionalny Konkurs Tańca Nowoczesnego, na którym nie zabrakło naszego szkolnego koła tanecznego „Fanki Tanki”. Mieliśmy okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne w dwóch kategoriach - taniec solo oraz w formacji od 7 do 9 lat. Poziom jaki reprezentowały inne drużyny, z którymi konkurowaliśmy był bardzo wysoki, jednak nasze uczennice stanęły na wysokości zadania i pokazały, że taniec to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim pasja, dzięki której można realizować swoje marzenia. Wiele z nich udało się spełnić, ponieważ nasza grupa taneczna w składzie: Maja Janczyn, Hanna Chmiel, Amelia Niewiarowska, Ewa Dąbkowska, Anna Kazimirska, Amelia Kazimirska, Daria Waszyńska, Patrycja Bordulak, Martyna Maćkowska, Hanna Bota, Justyna Korpak, Dominika Marszałek, Sandra Plewka, Zuzanna Domasik, Amelia Felska, Nikola Piotrowska, Monika Fluder swoim tańcem, pomysłowymi strojami i pozytywną energią oczarowała publiczność oraz jak stwierdzili sami jurorzy „skradła ich serca”. Zdobyliśmy zaszczytne II miejsce w kategorii formacje. Jesteśmy dumni z naszych tancerek i liczymy na następne sukcesy. Gratulujemy dziewczynom i opiekunom koła Pani Marii Czyżowskiej i Pani Justynie Czyżowskiej, a rodzicom dziękujemy za ich zaangażowanie.

(J. Czyżowska)