XIII Powiatowy Turniej „Dzień Matematyki i Sportu" w kategorii szkół podstawowych

Data publikacji: Nov 20, 2015 4:42:25 PM

20 listopada 2015 r. po raz XIII odbył się Powiatowy Turniej „Dzień Matematyki i Sportu" w kategorii szkół podstawowych, który przeprowadzono w hali „Olimpia” przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Górze. Głównym organizatorem był PCDNiPPP w Górze. W turnieju uczestniczyło 11 szkół podstawowych powiatu górowskiego.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Adrianna Wysoscka, Patrycja Występska, Anna Zarzycka, Kaja Kirkiewicz, Maciej Wysocki, Patryk Nojman, Kacper Kiernicki i Mateusz Fluder pod opieką Pani Magdaleny Pazoły nauczyciela matematyki, Pani Ewy Miłaszewicz i Pana Piotra Brojka nauczycieli wychowania fizycznego.

I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Górze, II miejsce Szkoła Podstawowa z Jemielna, a III Szkoła Podstawowa z Sicin. Laureaci otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Nasi uczniowie zajęli zaszczytne IV miejsce. Mimo, że nie udało im się znaleźć w pierwszej trójce to i tak jesteśmy z nich bardzo dumni. Turniej odbył się w bardzo miłej atmosferze i pozwolił sprawdzić swoją wiedzę i sprawność w konfrontacji z koleżankami i kolegami z innych szkół.

(P. Brojek)