XVI Międzywojewódzki Górowski Konkurs Informatyczny

Data publikacji: Apr 22, 2016 3:49:40 PM

7 kwietnia 2016 r. odbyły się eliminacje finałowe XVI Międzywojewódzkiego Górowskiego Konkursu Informatycznego organizowanego przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze. W kategorii - Szkoły podstawowe - „Moja ulubiona książka” wzięło udział 36 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mikołaj Chmiel, Julia Iskra, Kaja Kirkiewicz, Patryk Nojman, Maciej Wysocki. Finaliści Konkursu rozwiązywali zadania z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstu.

22 kwietnia 2016 roku w siedzibie Powiatowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego w Górze odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Wspaniale wypadli nasi uczniowie. Drugie miejsce zdobył Patryk Nojman, trzecie miejsce Mikołaj Chmiel i czwarte miejsce ex aequo Julia Iskra, Kaja Kirkiewicz, Maciej Wysocki. Gratulujemy.