„Zaczarowany świat”

Data publikacji: Apr 25, 2016 6:3:53 AM

Dnia 19 kwietnia 2016 r. grupa 4-5 latków, wspólnie z klasą Ia po raz kolejny odwiedziły salę zabaw „Zaczarowany świat” w Lesznie. Wyjazd zorganizowany był w ramach całorocznej współpracy z rodzicami i z ich inicjatywy. Dzieci mogły aktywnie spędzić czas, kształtując sprawność ruchową i motoryczną. Doskonaliły także umiejętność współpracy w grupie i samodzielność. Zarówno na pierwszaków jak i przedszkolaków czekało wiele atrakcji, między innymi mogły wziąć udział w konkursie plastycznym, po rozstrzygnięciu którego uczestnicy otrzymali drobne upominki. Na wycieczkowiczów czekała jeszcze jedna niespodzianka - wizyta w restauracji McDonald’s, gdzie po udanej zabawie zaspokoiliśmy głód i pragnienie. Po posiłku, pozytywnie zmęczeni i z piosenką na ustach wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy rodzicom za opiekę i za wspaniałą wycieczkę!

(J. Czyżowska)