Data publikacji: Nov 24, 2016 8:11:41 PM

Dnia 24 listopada 2016 roku w naszej Szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego uczniowie klasy IIG, którzy przygotowali różnorodne wróżby. Uczniowie i nauczyciele mogli wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych wróżb. Całą imprezę uświetniała nam muzyka, nad którą czuwał były uczeń naszej szkoły Michał Pacyna oraz chłopcy z klasy IIIG i IG – Bartosz Zarzycki i Mateusz Fluder. Zabawa trwała od 16:00 do 19:00 i już nie możemy doczekać się zabawy karnawałowej. Samorząd Uczniowski bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy.

(J. Krzyszkiewicz-Stojanowska)