Bajka „Vaiana - skarb oceanu”

Data publikacji: Dec 12, 2016 6:37:29 PM

Dnia 7 grudnia 2016 r. grupa 6-latków w dalszym ciągu świętowała dzień, na który każde dziecko czeka co roku najbardziej. Mowa tu oczywiście o Mikołajkach! W tym roku św. Mikołaj zaskoczył dzieci swoim prezentem, ponieważ był on nietypowy. Oprócz słodkich paczek, bez których dzieci nie wyobrażają sobie tego święta, nasza grupa pod opieką Pani wychowawczyni, Pani Agnieszki Gortych i Rodziców wybrała się do Cinema 3D w Lesznie na bajkę pt. „Vaiana - skarb oceanu”, która zachwyciła wszystkich widzów bogactwem przygód, jakie przeżywała główna bohaterka oraz bardzo atrakcyjną fabułą. Jednak to nie był koniec świętowania… Po zakończonym seansie św. Mikołaj zaprosił wszystkich uczestników wycieczki na poczęstunek do McDonalda, co przysporzyło dzieciom wiele radości. Dziękujemy Mikołajowi za tak wspaniały prezent i na pewno cały następny rok będziemy wyczekiwać go z niecierpliwością!

(J. Czyżowska)