Christmas Card project – eTwinning

Data publikacji: Dec 21, 2016 8:52:49 AM

Pod koniec listopada p. Jolanta Kantorczyk zgłosiła naszą szkołę do projektu eTwinning: „Christmas Card Project”. Zadanie polegało na wykonaniu kartek świątecznych oraz na napisaniu życzeń w języku angielskim i w swoim języku ojczystym. Do tego projektu przystąpiło wiele szkół z Europy (można to zobaczyć na mapce Europy). Wszyscy uczestnicy projektu zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe. Nasi uczniowie wykonali kartki dla uczniów powyżej 10 lat, które później wysłaliśmy do różnych szkół w Europie. Postępy prac mogliśmy obserwować na umieszczanych przez nauczycieli zdjęciach.

Dzięki takiej wymianie kartek świątecznych otrzymaliśmy piękne kartki z życzeniami m.in. z Włoch, Grecji, Rumunii, Francji, Holandii i Polski.

(J. Kantorczyk)