Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Data publikacji: Jun 12, 2017 5:35:57 PM

Dnia 7 czerwca w grupie 4-5 latków zorganizowano uroczystość z okazji Święta Mamy i Taty. W tym szczególnym dniu przedszkolaki przyszły odświętnie ubrane i z niecierpliwością wyczekiwały godz. 1100, o której mieli pojawić się zaproszeni rodzice.

Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni grupy, która przywitała i zaprosiła gości do wspólnego świętowania. Po kilku słowach wstępu przedszkolaki rozpoczęły przedstawienie.

Pięknie recytowały swoje wierszyki, śpiewały piosenki, a nawet wykonały taniec pt. „Chocolate”. Rodzice byli pod wrażeniem, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Braw i pochwał nie było końca.

Po zakończeniu części artystycznej dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek, a następnie wręczyły drobne upominki. Na pamiątkę tego wydarzenia dumnym rodzicom i szczęśliwym dzieciom zrobiono kilka zdjęć.

(A.Gortych)