DZIEŃ Z PIRATAMI

Data publikacji: Jun 13, 2017 5:33:33 PM

Dnia 9 czerwca 2017 r. grupa 6-latków z okazji Dnia Dziecka, z samego rana wyruszyła na wycieczkę do Kościana na „Wyspę piratów”. Jak przystało na Ciekawskie Debeściaki, grupa odwiedziła „wyspę” w konkretnym celu, a mianowicie dzieciaki zamieniły się w piratów poszukujących zaginionego skarbu, którym był Biały Nenufar - zaginiony okręt. Największą atrakcją był rejs łódką, w trakcie którego na wycieczkowiczów czekało wiele atrakcji. Ciekawskie Debeściaki w czasie rejsu odwiedziły starożytny Egipt, wioskę indiańską i wiele tajemniczych miejsc, aby odnaleźć Biały Nenufar. Po rejsie pełnym przygód i uroczystym pasowaniu na pirata grupa 6-latków udała się na wspólne ognisko z kiełbaskami oraz pyszny deser w formie lodów. Po dniu pełnym wrażeń Ciekawskie Debeściaki wróciły do przedszkola w radosnych nastrojach, a misja znalezienia Białego Nenufaru oczywiście skończyła się sukcesem.

(J. Drozdowska)