Festiwal Piosenki Rozrywkowej – Obcojęzycznej

Data publikacji: Feb 06, 2017 6:27:59 AM

Dzisiejsze niedzielne popołudnie było pełne wrażeń dla naszych małych i większych artystów, dla ich rodziców i dla p. Jolanty Kantorczyk. Nasi uczniowie i przedszkolaki reprezentowali naszą szkołę na Festiwalu Piosenki Rozrywkowej – Obcojęzycznej organizowanym przez Dom Kultury w Górze – nasze przedszkolaki: Julia Szulik, Agata Woźniak, Zosia i Kasia Wiśniewskie - zaśpiewały piosenki, których uczą się na zajęciach języka angielskiego, natomiast starsi uczniowie – Joanna Paterek, Hanna Chmiel, Anna Kaźmirska, Dominik Wałęga i Mikołaj Chmiel - zaśpiewali piosenki znane z list przebojów. Występy wszystkich dzieci nagradzane były gromkimi brawami.

Każdy uczestnik Festiwalu został nagrodzony słodkim upominkiem oraz Certyfikatem uczestnictwa, a nagrodą w podziękowaniu za wszystkie występy było otrzymanie pamiątkowej statuetki.

Ogromne podziękowania należą się rodzicom naszych artystów, którzy wspólnie z nami spędzili to niedzielne popołudnie.

(J. Kantorczyk)