FESTYN RODZINNY

Data publikacji: Jun 16, 2017 3:21:59 PM

Krótko po wyprawie do Krasiejowa uczniowie klasy III a wraz z rodzicami udali się na wycieczkę rowerową, by miło spędzić czas na łonie natury. Rowerowa wyprawa poprzedzona została występami artystycznymi dzieci przygotowanymi z okazji święta mam i tatusiów. Uczniowie zaprezentowali piosenki, wiersze i taniec przygotowany wg własnej choreografii. Przedstawienie było miłą niespodzianką dla zgromadzonych. Po tych emocjach czekały nas następne. Ruszyliśmy na leśną polanę, gdzie po trudach wędrówki posililiśmy się ciastem i kiełbaskami, by zyskać siły do kolejnych zadań. Rozgrywki sportowe były niezłym wyzwaniem dla rodziców, a dla dzieci super zabawą. Wszyscy nieco zmęczeni, ale w świetnych humorach wróciliśmy do domów. To było wspaniałe integracyjne spotkanie, które zaowocuje na przyszłe lata.

(R. Woźny)