GOŚCIE W PRZEDSZKOLU

Data publikacji: Mar 20, 2017 7:11:47 PM

Dnia 16 marca 2017 r. grupa 6 i 4,5 latków wzięła udział w spotkaniu z Paniami z Biblioteki Miejskiej w Czerninie. Tematem przewodnim spotkania była nadchodząca wiosna, która już niebawem zagości w świecie przyrody. Przedszkolaki miały okazję zapoznać się z dziecięcą literaturą dotyczącą wiosny. Następnie wzięły udział w pogadance na temat pierwszych jej oznak, sprawdziły swoją wiedzę rozwiązując zagadki oraz naśladując odgłosy zwierząt budzących się z zimowego snu. Była także możliwość rozwoju umiejętności manualnych, polegających na ozdabianiu w grupach sukni „Pani Wiosny”. Dzieci chętnie brały udział we wszystkich zaproponowanych przez Panie Bibliotekarki działaniach wykazując się dużą wiedzą i umiejętnościami, a przy tym doskonale się bawiąc. Dziękujemy Paniom za wspólnie spędzony dzień, za przygotowanie ciekawych zajęć oraz zapraszamy ponownie!

(J. Drozdowska)